Моделі автомобілів

Ми живемо в світі техніки, нас оточують різні машини, механізми, прилади.
Уже в дошкільному віці діти знайомляться зі справжніми іграшковими машинами, чують слова, що відносяться до техніки. Молодші школярі знають назви багатьох автомобілів, літаків, кораблів. Користуються трамваєм, автобусом, тролейбусом, ліфтом.
Світ техніки дуже великий і різноманітний. Моделювання дозволяє краще пізнати його, розвиває конструкторські здібності, технічне мислення та сприяє пізнанню оточуючої дійсності. Значення технічної творчості важко переоцінити.
Спробуйте зі своїми дітками створити модель автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про мене
Родімкіна Марина Володимирівна Вас вітає Родімкіна Марина Володимирівна. Я народилася 22 лютого 1985 року в місті Ізюм Харківської області. Після закінчення школи, в 2002 році вступила до Харківського національного педагогічного университета ім. Г.С. Сковороди, на факультет початкового навчання. В 2007 році здобула спеціальність вчитель початкових класів та основ економіки в початкових класах, за якою і працюю в Ізюмській загальноосвітній школі I-III ст. №12 вже 10 років. Намагаюсь займати активну позицію в шкільному житті та приймаю участь в різних конкурсах.
Пошук