Веселі обличчя

Заняття з аплікації має на меті навчити складати портрет із окремих частин (овал – обличчя, полоси або жмутки зім’ятого паперу – зачіска). Ознайомити дітей з новим способом вирізування овала з паперу, складеного вдвічі (за самостійно намальованим контуром).
Учити дітей стримувати свої негативні емоції, уникати конфліктів, підтримувати бажання бути веселим, життєрадісним, не капризувати, радувати інших своєю доброю поведінкою. Розвивати сприйняття кольору , виховувати прагнення поводитися добре, здобувати позитивну оцінку дорослого та однолітків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Про мене
Родімкіна Марина Володимирівна Вас вітає Родімкіна Марина Володимирівна. Я народилася 22 лютого 1985 року в місті Ізюм Харківської області. Після закінчення школи, в 2002 році вступила до Харківського національного педагогічного университета ім. Г.С. Сковороди, на факультет початкового навчання. В 2007 році здобула спеціальність вчитель початкових класів та основ економіки в початкових класах, за якою і працюю в Ізюмській загальноосвітній школі I-III ст. №12 вже 10 років. Намагаюсь займати активну позицію в шкільному житті та приймаю участь в різних конкурсах.
Пошук